Kariéra - Asistent(ka) prodeje Praha

Jsme rostoucí společnost, která se zabývá prodejem a montážemi pletiv a jiných typů oplocení. Jsme přední dodavatel plotů a pletiv na českém trhu. Máme aktuálně 3 pobočky a potřebujeme někoho týmového a šikovného na pobočku v Praze Běchovicích.

Pracovní náplň:

  • osobní, telefonický a emailový kontakt se zákazníky
  • obchodní a administrativní podpora vedení pobočky
  • osobní prodej na prodejně, vyřizování osobních odběrů
  • fakturace
  • tvorba cenových nabídek

Požadavky:

  • min. SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • velmi dobrá komunikace
  • znalost práce na PC
  • zodpovědnost

Výhodou bude, pokud budete mít

  • obchodního ducha
  • chuť do práce

Nabízíme:

  • nástupní plat 22 000 Kč
  • možnost flexibilní pracovní doby
  • práci v mladém a přátelském kolektivu

Nástup:

  • únor

Kontakt

Rádce pro výběr

Rádce pro výběr vhodného typu oplocení, potřebného příslušenství a způsobu montáže:

Ukázky realizací

Fotogalerie našich realizací pro inspiraci při výběru vhodného typu oplocení