Montážní pracovník

montážní pracovník - na web

Hledáte práci,
která:

  • je různorodá,
  • je vidět,
  • je velmi dobře ohodnocená?

Pokud ANO, tak možná hledáme právě Vás!

→ Hledáme externí montážní pracovníky pro realizaci našich zakázek na nové oplocení. Spolupráce na živnostenský list.

Pracovní náplň:

Našim zákazníkům nabízíme možnost oplocení jejich pozemku na klíč. Což zahrnuje:

  • Zaměření pozemku
  • Vrtání děr, případně jinou přípravu
  • Samotnou montáž plotu, pletiva
  • Kontrolu provedené práce

Pro lepší představu → fotogalerie našich realizací.

Požadavky:

  • Praxe v oboru, případně nabízíme kompletní zaškolení
  • Spolehlivost
  • Zručnost
  • Důslednost
  • Samostatnost

Zaujala vás nabídka a chcete se dozvědět více? Napište nám!

Případně můžete zavolat na číslo:

  • 777 21 21 84 - František Dobrý, jednatel

Kontakt

18. 12. až 1. 1. 19

Uzavřeny všechny pobočky z důvodu inventury.

Zboží se nebude expedovat.

Rádce pro výběr

Rádce pro výběr vhodného typu oplocení, potřebného příslušenství a způsobu montáže:

Ukázky realizací

Fotogalerie našich realizací pro inspiraci při výběru vhodného typu oplocení