Baumit Beton B20 klasický 40kg

Kód: 2694
127 Kč 104,96 Kč bez DPH
Skladem


Individuální cena dopravy

Doprava betonu je kalkulována individuálně na základě váhy a kilometrů. Cenu můžete poptat předem nebo vám ji zašleme po obdržení Vaší objednávky ke schválení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beton B20 40 kg Baumit

Mrazuvdorná betonová směs vhodná pro drobné i rozsáhlejší betonářské práce. Jedná se o průmyslově vyráběnou suchou směs cementu, písků a dalších přísad pro přípravu betonu třídy C16/20.


Všeobecné podmínky pro podklad: Povrch musí být dostatečně drsný, suchý a rovnoměrně nasákavý, nesmí být voděodpudivý. 
Podmínky pro zpracování: Teplota vzduchu, materiálu a podkladu nesmí během tuhnutí klesnout pod +5°C. Betonová směs se mísí v míchačce s vodou - 4 - 4,5 l vody na 40 kg suché směsi. Doporučená doba míchání 3-5 min. Čerstvě zabetonovaný otvor nesmí být vystaven přímým negativním účinkům tepla, prudkého vysychání a srážek.
Balení: 40 kg
Vydatnost: cca 21 l čerstvého betonu na 40 kg suché směsi

Upozornění: Při teplotách vzduchu a podkladu pod +5°C a při očekávaných mrazech betonování raději neprovádět.

Na beton se vztahuje INDIVIDUÁLNÍ CENA DOPRAVY, která se počítá na základě celkové vzdálenosti a hmotnosti. Cena za dopravu Vám bude zaslána ke schválení po obdržení Vaší objednávky, cena se pohybuje od 400 Kč. Případně je možné individuální cenu dopravy poptat předem.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Beton
Hmotnost: 40 kg

Návod na hloubení děr a betonáž sloupků

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
D Avatar autora Beton B20 doprava zdarma 20.8.2017 11:29
Dobrý den, pokud budu mít objednáno celkem za nad 9999 Kč (tedy doprava zdarma), vztahuje se doprava zdarma i na beton B20???
Odpovědět
TU Avatar autora Beton B20 doprava zdarma 25.3.2018 16:34
Dobrý den, děkujeme za dotaz, na beton v pytlích i podhrabové desky je účtována individuální doprava vždy bez ohledu na výši objednávky.