Baumit Beton B20 klasický 40kg

Kód: 2694
154 Kč / ks 127,27 Kč bez DPH
Skladem (366 ks)


Individuální cena dopravy

Doprava betonu je kalkulována individuálně na základě váhy a kilometrů. Cenu můžete poptat předem nebo vám ji zašleme po obdržení Vaší objednávky ke schválení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beton B20 40 kg Baumit

Mrazuvdorná betonová směs vhodná pro drobné i rozsáhlejší betonářské práce. Jedná se o průmyslově vyráběnou suchou směs cementu, písků a dalších přísad pro přípravu betonu třídy C16/20.


Všeobecné podmínky pro podklad: Povrch musí být dostatečně drsný, suchý a rovnoměrně nasákavý, nesmí být voděodpudivý. 
Podmínky pro zpracování: Teplota vzduchu, materiálu a podkladu nesmí během tuhnutí klesnout pod +5°C. Betonová směs se mísí v míchačce s vodou - 4 - 4,5 l vody na 40 kg suché směsi. Doporučená doba míchání 3-5 min. Čerstvě zabetonovaný otvor nesmí být vystaven přímým negativním účinkům tepla, prudkého vysychání a srážek.
Balení: 40 kg
Vydatnost: cca 21 l čerstvého betonu na 40 kg suché směsi

Upozornění: Při teplotách vzduchu a podkladu pod +5°C a při očekávaných mrazech betonování raději neprovádět.

Na beton se vztahuje INDIVIDUÁLNÍ CENA DOPRAVY, která se počítá na základě celkové vzdálenosti a hmotnosti. Cena za dopravu Vám bude zaslána ke schválení po obdržení Vaší objednávky, cena se pohybuje od 400 Kč. Případně je možné individuální cenu dopravy poptat předem.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Beton
Hmotnost: 40 kg

Návod na hloubení děr a betonáž sloupků

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
D Avatar autora Hloubka 3.5.2020 21:22
Dobrý den Chtěl bych se zeptat, hloubka díry na sloupek je cca 60cm. Pak jde vrstva betonu. A jak hluboko by měl být sloupek v betonu?? Dekuji
Odpovědět
PD Avatar autora Betonování sloupku 4.5.2020 07:54
50 až 70 cm, klidně ale i více. Záleží na zemině, sklonu pozemku a další řadě různých okolností. Tedy, díra na sloupky by měla být hluboká minimálně 50 cm a ideálně 70 až 80 cm. Sloupek však nemusí být zapuštěn celý, důležité je, aby betonový základ byl více jak 50 cm. Sloupek jako takový doporučujeme zapustit alespoň 30-40 cm. Ideálně však 50 cm a více. Vždy je ale důležité vycházet zejména z výšky plotu. Prvně tedy vezmeme výšku oplocení, přičteme pár centimetrů rezervu a přeneseme na sloupek – od horní části (od čepičky) směrem dolů a fixem uděláme značku. Tedy když bude pletivo např. 100 cm vysoké, tak nad zemí bude sloupek cca 103-110 cm (několik cm nad pletivem kvůli čepičce a několik pod pletivem, aby se nedotýkalo země). Vhodný je tedy při takové výšce koupit sloupek 150-170 cm dlouhý. A to jak bude zapuštěný v zemi pak vychází z již zmíněné výšky pletiva. Kdy při montáži si natáhneme stavební provázek, který nám simuluje spodní část pletiva a sloupek srovnáváme při betonování dle něj (dle vyznačené značky fixem). Více se dozvíte třeba zde: https://www.levne-pletivo.cz/jak-vybrat-prislusenstvi/ https://www.levne-pletivo.cz/jak-namontovat-pletivo-/
D Avatar autora Beton B20 doprava zdarma 20.8.2017 11:29
Dobrý den, pokud budu mít objednáno celkem za nad 9999 Kč (tedy doprava zdarma), vztahuje se doprava zdarma i na beton B20???
Odpovědět
TU Avatar autora Beton B20 doprava zdarma 25.3.2018 16:34
Dobrý den, děkujeme za dotaz, na beton v pytlích i podhrabové desky je účtována individuální doprava vždy bez ohledu na výši objednávky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení