O nás | Pletiva Dobrý a Urbánek s.r.o.

Rubrika "O nás". Stránka, kterou má snad každý e-shop a dokonce to bývá i jedna z prvních vytvořených stránek. My jsme ale tuto rubriku založili až nyní (v roce 2022).

Většinou se v takovéto sekci uvádí věci jako historie firmy, to jak je firma odpovědná a šetrná k životnímu prostředí či jaký má prozákaznický přístup. My vás ale nechceme nudit, moc dobře víme, že jsou to věci, které většinou nikoho, mimo firmu, nezajímají.

Co zajímavého se zde tedy dozvíte?

Ano, sice bychom se zde rádi pochlubili našimi úspěchy, tím co jsme dokázali a jak myslíme na vás i na přírodu (což samozřejmě myslíme), ale raději vám místo toho zkusíme přiblížit:

  • pracovní i osobní život našich zaměstnanců,
  • zajímavosti ze zákulisí firmy,
  • či třeba ukázat fotky a videa z firemních setkání, akcí.

Mimochodem, pokud by vám zde něco chybělo, dejte nám to vědět. Budeme rádi za jakékoliv tipy.

A proč zrovna tato témata? Chceme vám více přiblížil naši lidskou stránku, abyste měli lepší představu, s kým budete komunikovat když nám napíšete, zavoláte, nebo se zastavíte na jedné z našich poboček.


Články zde:

Náš tým – Ondřej Beran

Ondra Beran je obchodním ředitelem naší firmy. Vede tým obchodních zástupců, obchoduje ve státním sektoru a také se podílí na tvorbě marketingové strategie.

Jaké jsou jeho nejdůležitější vlastnosti a dovednosti, co ho nejvíce baví i co je pro něj náročné? Vše se dozvíte v článku.

Náš tým – Andrej Džurman

Andy pracuje v Pletivech na pozici prodejce&obchodní zástupce. V Pletivech ale začínal jako skladník! Jak vypadala jeho cesta, jaké jsou jeho vlastnosti a dovednosti i co rád dělá ve volném čase, se dozvíte v rozhovoru.

Náš tým – Rudolf Herák

Ruda pracuje v Pletivech už 7 let na pozici obchodního zástupce, takže je opravdovým odborníkem na oplocení!

V rozhovoru s Rudou se dozvíte, jak prožíval jeho začátky ve firmě, jaké jsou jeho nejlepší vlastnosti a dovednosti nebo co rád dělá ve volném čase.

Náš tým – Tomáš Lohr

Přehledný web, spousta informací, užitečné návody, funkčnost e-shopu, dohledatelnost webu nebo na druhou stranu třeba moderování Ukázky stavby plotu ... Za tím stojí Tomáš!

Tomáš v Pletivech působí již od roku 2017, a to jako marketingový specialista → hlavně v on-linu. (V současné době ale již jen jako externí specialista.)

Náš tým – Zuzana Meierová

Expediční oddělení je dalším z článků Pletiv. A právě tady pracuje Zuzka.

Stará se o to, abychom měli dostatek skladových zásob nebo vyřizuje vaše objednávky. Pojďte se podívat, jaké další záležitosti Zuzka denně řeší nebo třeba jak tráví volný čas.

Náš tým – Jan Šrámek

Jaké vlastnosti, schopnosti a dovednosti potřebuje Honza ke svojí práci v Pletivech? To se dozvíte v našem dalším rozhovoru. Odpovídá nám Honza - zástupce vedoucího pobočky v Praze.

Náš tým – Kamil Kopejtko

Kamil u nás pracuje jako skladník přes dva roky a za tu dobu se naučil spoustu věcí – být zodpovědnější, výkonnější i to jak být funkční součástí týmu.

Jaká je Kamčovo náplň práce a co rád dělá ve volném čase? To se dozvíte v našem dalším rozhovoru.

Náš tým – Camilo Miranda

Camilo u nás pracuje už pár let a je součástí pobočky ve Zlivi na jihu Čech.

Chcete se o jeho práci i osobním životě něco dozvědět? Pak si přečtěte náš další rozhovor.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení