Den otevřených dveří a ukázka stavby plotů

Pravidelně pořádáme Ukázky stavby plotu!

Stavbu plotu z čtyřhranného poplastovaného pletiva a svařovaného pletiva předvádí naši zkušení montážníci. Celá montáž je doprovázena odborným komentářem. V průběhu stavby je možné se na cokoli zeptat a vše si i případně vyzkoušet.

Vše je zcela zdarma.

Termíny

  • 7. března, České Budějovice.
  • Jaro 2020 Ledce, v rámci veletrhu SOUVEL. Přesný termín konání ukázky zatím nebyl stanoven.
  • Minulé workshopy (videa, fotky, recenze) naleznete ↓ Níže

Přibližný program:

2 hodiny rozvržení pozemku, betonování sloupků, tipy pro montáž ve svahu
1 hodina montáž klasického pletiva
30 minut montáž podhrabových desek
30-60 minut montáž svařovaného pletiva
30-60 minut v případě zájmu montáž plotových panelů


Ukázky stavby plotu jsou také nově pořádány v rámci zahradního veletrhu SOUVEL – Sousedský veletrh pro váš dům a zahradu. Více informací o veletrhu na www.souvel.cz.

  


MINULÉ UKÁZKY STAVBY PLOTU – ROK 2017, 2018

Účastníci měli možnost zažít reálnou ukázku stavby plotu, kde si i sami jednotlivé kroky montáže vyzkoušeli. Workshop zahrnoval stavbu plotu od rozměření pozemku, vrtání děr a samozřejmě natažení samotného pletiva.

Pro lepší představu, jak celá ukázka probíhá, můžete:

Místo konání

Ledce u Plzně (Skladový areál Holoubek B, Ledce 99, 330 14 Ledce u Plzně)

Praha Běchovice (Českobrodská 537, 190 11 Praha 9 - Běchovice)

  • 14. 7. 2018
  • 27. 9. 2018

České Budějovice (České Vrbné 1902, 370 11 České Budějovice)

  • 9. 6. 2018 

Videa

Recenze


pan Šroubek:

"Ne moc nadšeně jsem vyrazil vytažen rodinou na workshop v Ledcích, protože co je na stavění plotu těžkého?
Musím přiznat, že praktické ukázky, zajímavé vychytávky a možnost si vše osobně vyzkoušet a osahat, mě vtáhly hodně rychle do děje.
Měl jsem určitou představu, jaký plot chci, ale díky praktickým ukázkám jednotlivých druhů pletiv, jejich montáží a vysvětlení výhod a nevýhod, jsem se rozhodl pro jinou verzi, než jsem původně zamýšlel.
Musím hlavně ocenit, že zástupci firmy se s námi podělili, o nejrůznější vychytávky a dali nám užitečné rady, na co si dát pozor při stavbě plotu svépomocí a tím se předešlo budoucím problémům. Žádné tajnosti, měli upřímnou snahu vše vysvětlit, aby postup pochopil i úplný laik."


pan Vlček:

"Dobrý den! Zúčastnil jsem se workshopu v Ledcích. Celá akce byla pro mě moc zajímavá a přínosná. Praktické ukázky mě zaujaly a můžu říct, že díky workshopu již vím, jak na stavbu plotu na chatě. Zaměstnanci firmy byli velice příjemní a ochotní zodpovědět otázky, těch kteří nějaké měli. Ukázky s popisem byly dost výstižné a většinu mých otázek bylo zodpovězeno již v průběhu prezentace. Prožil jsem fajn dopoledne s příjemnými a hezkými lidmi a navíc jsem se snad něco nového naučil. Děkuji za možnost se akce zúčastnit a přeji firmě mnoho spokojených zákazníků. "


paní Smržová:

"Ukázka s komentářem srozumitelná, kladně hodnotím možnost se v průběhu na vše zeptat..."

pan Mansfeld:

"Na workshopu jsem dostal veškeré informace, které potřeboval a očekával."

paní Patočková:

"Super akce!!! Máme v plánu až v příštím roce (z finančních důvodů) oplotit větší pozemek, takže nejdřív manžel nebyl nadšen, když jsem mu oznámila, kam to vlastně jedeme, pak ale cestou domů sám řekl, že je rád, že jsme se zúčastnili a že je už klidnější, když ví, na koho se obrátit, že na to nebude "sám"... DĚKUJEME a těšíme se na spolupráci! Patočkovi"

pan Pacanda:

"Workshopu jsem se již zúčastnil podruhé - pro oživení znalostí. Vše bylo pěkně ukázáno, vysvětleno (odborný komentář), možnost praktického vyzkoušení. Hned jsem si objednal zboží na dokončení oplocení pozemku - těším se na SUPER finanční nabídku :-). Jen počasí mohlo být přívětivější, ale na ranním workshopu pršelo až posledních 10 minut (to ale asi není v moci firmy Pletiva Dobrý a Urbánek s.r.o.) Ale z Michala, který byl celou dobu ukázky jen v tričku byla zima asi úplně všem. Přeji hodně úspěchů v podnikání."

pan Kuchár:

"Hodnotím velice kladně. Ukázka byla srozumitelná a bylo zodpovězeno i několik mých otravných otázek :) Za mě tedy 1" 

Fotografie

 

 

Ukázka stavby plotů 01

PletivaDobrý_workshop_16.9.2017_3

PletivaDobrý_workshop_16.9.2017_4

Ukázka stavby plotů 07

Ukázka stavby plotů 09

PletivaDobrý_workshop_16.9.2017_1