Nejčastější dotazy a odpovědi

Co znamená pletivo s napínacím drátem nebo bez něj?

 • Rozhodně to neznamená, že pletivo bude bez napínacího drátu! Napínací drát je u pletiva třeba tak jako tak. Rozdíl je pouze v montáži. Buď koupíte pletivo s již zapleteným drátem a budete se více prát s vypnutím pletiva nebo koupíte napínací drát zvlášť a budete se muset popasovat s háčkováním (navěšováním) pletiva na krásně vypnuté napínací dráty. Bavíme se o zapletených a nezapletených drátech pouze nahoře a dole, doprostřed je třeba napínací drát přikoupit vždy zvlášť!

Provádíte i montáž? Kolik stojí?

 • Ano, provádíme i stavbu oplocení na klíč. Cena montáže je závislá na typu oplocení (pletivo, pletivo s podhrabovou deskou, plotové díly atd.) a liší se individuálně podle tvaru pozemku, terénu nebo třeba typu samotné půdy. Přesná cena se určuje podle zaměření pozemku a obhlédnutí situace jedním z našich obchodních zástupců. Cenu pak určujeme bez DPH i kvůli tomu, že pokud splňujete zákonné podmínky o sociálním bydlení, vztahuje se na vás snížená sazba DPH 15 %, a to jak na práci, tak i na materiál!

Je možné vyrobit atypickou bránu, branku nebo jakýkoliv jiný produkt?

 • Ano, i to je možné. Cena se však hodně liší a lze ji vypočítat pouze individuálně. Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců, jistě vám pomohou nalézt řešení, které splní účel a zároveň bude za férovou cenu.

Jak zjistím skladovou dostupnost? Korespondují informace o skladové dostupnosti se skutečností?

 • Skladovou dostupnost nejrychleji zjistíte telefonátem některému z našich obchodních zástupců. Informace z e-shopu opravdu souhlasí se skutečností, ovšem může se jednat například pouze o jednu roli. Jelikož většina lidí u nás poptává větší množství, je lepší se informovat předem.

Je možné vás poptat telefonicky?

 • Ano, možné to je a dokonce je to jedna z nejefektivnějších cest. Místo do kanceláře zavolejte některému obchodnímu zástupci, který se vás doptá na vše potřebné a obratem zpracuje kalkulaci, kterou Vám zašle na e-mail.

Jak je to s cenou dopravy podhrabových desek a betonových plotů?

 • Cenu dopravy na tento typ zboží nemáme stanovenou pevně. Vše počítáme individuálně podle doručovací adresy a celkové hmotnosti. A opravdu – i cena dopravy může mile překvapit.

Je plot na zemních vrutech stabilní?

 • Žádnou reklamaci zatím neevidujeme, ale betonáž je jistější, obzvlášť u bran a branek. Jednoduchost a rychlost montáže se však zemním vrutům upřít nedají.

Zajímá mě technická specifikace produktu, co mám dělat?

 • Nejprve si produkt najděte na našem eshopu, snažíme se uvádět k našemu zboží vyčerpávající informace. Pokud ji tam neobjevíte, kontaktujte obchodního zástupce, rád vám dotaz zodpoví a ještě svou otázkou přispějete k vylepšení našich stránek!

Dovezete mi pletivo?

 • Ano, dovezeme vám jakékoliv zboží z našeho sortimentu kamkoliv po České republice. Ale o jedno vás poprosíme – uvádějte co možná nejpřesněji doručovací adresu.

Je cena zboží uváděná na e-shopu aktuální?

 • Ano, ceny na internetu jsou aktuální a shodují se s cenami v kamenné prodejně.

Jak mohu platit?

 • Při zaslání objednávky dopravcem můžete zaplatit dobírkou (+ 40,- Kč) nebo si zvolit platbu předem a převést peníze na náš účet nebo zaplatit kartou on-line. Při nákupu v kamenné prodejně můžete zaplatit hotově i kartou.

Vztahuje se cena dopravy na každý balík zvlášť?

 • Ne. Cena dopravy je vždy účtována pouze jednou a celá zásilka je považována za jeden balík, i když k vám posíláme třeba několik palet.

Kde všude máte kamenné prodejny?

 • Pobočky máme v Ledcích u Plzně, Praze Běchovicích, v Plzni na Rokycanské ulici ve Zlivi u Českých Budějovic. Ale nebojte se, jsme zvyklí posílat zboží po celé České republice tak, aby se vám nákup u nás vyplatil!

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Využijte online chatu (pravý dolní roh) nebo nám zanechte dotaz prostřednictvím formuláře zde.