Nejčastější dotazy a odpovědi na ně

 • Co znamená pletivo s napínacím drátem nebo bez něj?

Rozhodně to neznamená, že pletivo bude bez napínacího drátu! Napínací drát je u pletiva třeba tak jako tak. Rozdíl je pouze v montáži. Buď koupíte pletivo s již zapleteným drátem a budete se více prát s vypnutím pletiva nebo koupíte napínací drát zvlášť a budete se muset popasovat s háčkováním (navěšováním) pletiva na krásně vypnuté napínací dráty. Bavíme se o zapletených a nezapletených drátech pouze nahoře a dole, doprostřed je třeba napínací drát přikoupit vždy zvlášť!

 • Provádíte i montáž? Kolik stojí?

Ano, provádíme i stavbu oplocení na klíč. Cena montáže je závislá na typu oplocení (pletivo, pletivo s podhrabovou deskou, plotové díly atd.) a liší se individuálně podle tvaru pozemku, terénu nebo třeba typu samotné půdy. Přesná cena se určuje podle zaměření pozemku a obhlédnutím situace jedním z našich obchodních zástupců. Cenu pak určujeme bez DPH i kvůli tomu, že pokud splňujete zákonné podmínky o sociálním bydlení, vztahuje se na Vás snížená sazba DPH 15 % a to jak na práci, tak i na materiál!

 • Je možné vyrobit atypickou bránu, branku nebo jakýkoliv jiný produkt?

Ano, i to je možné. Cena se však hodně liší a lze ji vypočítat pouze individuálně. Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců, jistě Vám pomohou nalézt řešení, které splní účel a zároveň bude za férovou cenu.

 • Jak zjistím skladovou dostupnost? Korespondují informace o skladové dostupnosti se skutečností?

Skladovou dostupnost nejrychleji zjistíte telefonátem některému z našich obchodních zástupců. Informace z e-shopu skutečně souhlasí se skutečností, ovšem může se jednat například pouze o jednu roli. Jelikož většina lidí u nás poptává větší množství, je lepší se informovat předem.

 • Je možné Vás poptat telefonicky?

Ano, možné to je a dokonce je to jedna z nejefektivnějších cest. Místo do kanceláře zavolejte některému obchodnímu zástupci, který se Vás doptá na vše potřebné a obratem zpracuje kalkulaci, kterou Vám zašle na email.

 • Jak je to s cenou dopravy podhrabových desek a betonových plotů?

Cenu dopravy na tento typ zboží nemáme stanovenou pevně. Vše počítáme individuálně podle doručovací adresy a celkové hmotnosti. A opravdu – i cena dopravy může mile překvapit.

 • Platba převodem vs. platba PayU, jaký je v nich rozdíl?

Platba předem – po odeslání objednávky vyčkáte na zálohovou fakturu, která Vám bude zaslána na Váš email. Následně zaplatíte přes Vaše internetové bankovnictví

Platba PayU – online platba – po ukončení objednávky potvrdíte tlačítkem ,,online platba,, a následně budete přesměrováni na online platební formulář Vaší banky. Nemusíte čekat na žádnou zálohovou fakturu a celý obchod tím pádem urychlit.

 • Je plot na zemních vrutech stabilní?

Žádnou reklamaci zatím neevidujeme, ale betonáž je jistější, obzvlášť u bran a branek. Jednoduchost a rychlost montáže se však zemním vrutům upřít nedají.

 • Zajímá mě technická specifikace produktu, co mám dělat?

Nejprve si produkt najděte na našem eshopu, snažíme se uvádět k našemu zboží vyčerpávající informace. Pokud ji tam neobjevíte, kontaktujte obchodního zástupce, rád Vám dotaz zodpoví a ještě svou otázkou přispějete k vylepšení našich stránek!

 • Dovezete mi pletivo?

Ano, dovezeme Vám jakékoliv zboží z našeho sortimentu kamkoliv po České republice. Ale o jedno Vás poprosíme – uvádějte co možná nejpřesněji doručovací adresu.

 • Je cena zboží uváděná na e-shopu aktuální?

Ano, ceny na internetu jsou aktuální a shodují se s cenami v kamenné prodejně.

 • Jak mohu platit?

Při zaslání objednávky dopravcem, můžete zaplatit dobírkou (+ 40,- Kč) nebo si zvolit platbu předem a převést peníze na náš účet. Při nákupu v kamenné prodejně můžete zaplatit hotově i kartou.

 • Vztahuje se cena dopravy na každý balík zvlášť?

Ne. Cena dopravy je vždy účtována pouze jednou a celá zásilka je považována za jeden balík, i když k Vám posíláme třeba několik palet.

 • Kde všude máte kamenné prodejny?

Pobočky prozatím máme v Ledcích u Plzně, Praze Běchovicích, Kladně, Českých Budějovicích a v Hradci Králové. Ale nebojte se, jsme zvyklí posílat zboží po celé České republice tak, aby se Vám nákup u nás vyplatil!

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Využijte online chatu (pravý dolní roh) nebo nám zanechte Váš dotaz prostřednictvím formuláře zde.

 

 

Kontakt

Objednávky, doprava: 377 223 120

Prodejna Ledce: 377 223 120

Prodejna Praha: 720 037 780

Prodejna Č. Budějovice: 720 037 781


Doprava po celé ČR

do 10 000 Kč: 149 Kč
nad 10 000 Kč ZDARMA!

Více informací zde..


 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.