Nejčastější dotazy a odpovědi

Co znamená pletivo s napínacím drátem nebo bez něj?

 • Rozhodně to neznamená, že pletivo bude bez napínacího drátu! Napínací drát je u pletiva třeba tak jako tak. Rozdíl je pouze v montáži. Buď koupíte pletivo s již zapleteným drátem a budete se více prát s vypnutím pletiva nebo koupíte napínací drát zvlášť a budete se muset popasovat s háčkováním (navěšováním) pletiva na krásně vypnuté napínací dráty. Bavíme se o zapletených a nezapletených drátech pouze nahoře a dole, doprostřed je třeba napínací drát přikoupit vždy zvlášť!

Provádíte i montáž? Kolik stojí?

 • Ano, provádíme i stavbu oplocení na klíč. Cena montáže je závislá na typu oplocení (pletivo, pletivo s podhrabovou deskou, plotové díly atd.) a liší se individuálně podle tvaru pozemku, terénu nebo třeba typu samotné půdy. Přesná cena se určuje podle zaměření pozemku a obhlédnutí situace jedním z našich obchodních zástupců. Cenu pak určujeme bez DPH i kvůli tomu, že pokud splňujete zákonné podmínky o sociálním bydlení, vztahuje se na vás snížená sazba DPH 15 %, a to jak na práci, tak i na materiál!

Je možné vyrobit atypickou bránu, branku nebo jakýkoliv jiný produkt?

 • Ano, i to je možné. Cena se však hodně liší a lze ji vypočítat pouze individuálně. Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců, jistě vám pomohou nalézt řešení, které splní účel a zároveň bude za férovou cenu.

Jak zjistím skladovou dostupnost? Korespondují informace o skladové dostupnosti se skutečností?

 • Skladovou dostupnost nejrychleji zjistíte telefonátem některému z našich obchodních zástupců. Informace z e-shopu opravdu souhlasí se skutečností, ovšem může se jednat například pouze o jednu roli. Jelikož většina lidí u nás poptává větší množství, je lepší se informovat předem.

Je možné vás poptat telefonicky?

 • Ano, možné to je a dokonce je to jedna z nejefektivnějších cest. Místo do kanceláře zavolejte některému obchodnímu zástupci, který se vás doptá na vše potřebné a obratem zpracuje kalkulaci, kterou Vám zašle na e-mail.

Jak je to s cenou dopravy podhrabových desek a betonových plotů?

 • Cenu dopravy na tento typ zboží nemáme stanovenou pevně. Vše počítáme individuálně podle doručovací adresy a celkové hmotnosti. A opravdu – i cena dopravy může mile překvapit.

Je plot na zemních vrutech stabilní?

 • Žádnou reklamaci zatím neevidujeme, ale betonáž je jistější, obzvlášť u bran a branek. Jednoduchost a rychlost montáže se však zemním vrutům upřít nedají.

Zajímá mě technická specifikace produktu, co mám dělat?

 • Nejprve si produkt najděte na našem eshopu, snažíme se uvádět k našemu zboží vyčerpávající informace. Pokud ji tam neobjevíte, kontaktujte obchodního zástupce, rád vám dotaz zodpoví a ještě svou otázkou přispějete k vylepšení našich stránek!

Dovezete mi pletivo?

 • Ano, dovezeme vám jakékoliv zboží z našeho sortimentu kamkoliv po České republice. Ale o jedno vás poprosíme – uvádějte co možná nejpřesněji doručovací adresu.

Je cena zboží uváděná na e-shopu aktuální?

 • Ano, ceny na internetu jsou aktuální a shodují se s cenami v kamenné prodejně.

Jak mohu platit?

 • Při zaslání objednávky dopravcem můžete zaplatit dobírkou (+ 40,- Kč) nebo si zvolit platbu předem a převést peníze na náš účet nebo zaplatit kartou on-line. Při nákupu v kamenné prodejně můžete zaplatit hotově i kartou.

Vztahuje se cena dopravy na každý balík zvlášť?

 • Ne. Cena dopravy je vždy účtována pouze jednou a celá zásilka je považována za jeden balík, i když k vám posíláme třeba několik palet.

Kde všude máte kamenné prodejny?

 • Pobočky máme v Ledcích u Plzně, Praze Běchovicích a Českých Budějovicích. Ale nebojte se, jsme zvyklí posílat zboží po celé České republice tak, aby se vám nákup u nás vyplatil!

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Využijte online chatu (pravý dolní roh) nebo nám zanechte dotaz prostřednictvím formuláře zde.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení