Chovatelská pletiva

Kategorie chovatelská pletiva je široký pojem, který obsahuje různé druhy hospodářských, farmářských a ohradových pletiv. Pomocí nabízených pletiv můžete realizovat vše od ohrad pro ovce, kozy, výběh pro menší hospodářská zvířata, voliéry, klece či králíkárny. Jednotlivá pletiva se liší skladbou a velikostí ok nebo pevností drátu.

chovatelská pletiva

Králičí šestihranné pletivo

králičí_U

Králičí pletivo (tzv. šestihranné pletivo) má v chovatelství širokou škálu využití. Nejčastěji se toto pletivo využívá jako výplň pro králíkárny, k oplocení farem či výběhů pro drobná zvířata (králíky, kachny, husy, slepice,...) nebo na výrobu klecí. 

 

Králičí chovatelské pletivo – Ploty Dobrý

Králičí chovatelské pletivo – Ploty Dobrý

Králičí chovatelské pletivo – Ploty Dobrý

Voliérové pletivo

voliérové_U

Sháníte pevnější a odolnější pletivo k výrobě voliér pro ptáky (od různých druhů větších papoušků až po andulky) nebo klecí pro jiné druhy zvířat (např. pro králíky, činčily, drobné plazy aj.)? V tom případě doporučujeme zvolit svařované voliérové pletivo. 

 

Voliérové pletivo – Ploty Dobrý

Voliérové pletivo – Ploty Dobrý

Voliérové pletivo – Ploty Dobrý

Lesnické uzlové pletivo

lesnické_U

Potřebujete-li pletivo jako zábranu pro malou i vysokou zvěř, tak vám doporučujeme kategorii lesnického uzlového pletiva. Lesnické uzlové pletivo se vyznačuje odspodu se zvětšujícími oky. U nás si vyberete pletivo do všech podmínek - od jednoduchého terénu až po náročné či horské podmínky.

 

Lesnické pletivo – Ploty Dobrý

Lesnické pletivo – Ploty Dobrý

Lesnické pletivo – Ploty Dobrý

Ovčí pletivo 

pastevecké_U

Chováte ovce, kozy a sháníte chovatelské pletivo vhodné pro jejich výběh? Ideálním řešením je oplocení ovčím uzlovým pletivem. Jedná se o uzlové pletivo, které má všechna oka stejně velká. 

 

Včelařské pletivo

kovová tkanina_U

Pletivo pro včelaře? Ani to u nás není problém. Můžete vybrat včelařské pletivo s různou velikostí oka, nebo kovovou tkaninu, jak se také včelařskému pletivu říká, použít pro různé kutilské projekty.

 

Přemýšlíte, jaké pletivo je nejvhodnější pro vaše zvířata a vaše potřeby? Přečtěte si TENTO ČLÁNEK a udělejte si v druzích chovatelských pletiv jasno.