Chovatelská pletiva

 chovatelská pletiva-níže

Kategorie chovatelská pletiva je široký pojem, který obsahuje různé druhy hospodářských, farmářských a ohradových pletiv. Pomocí nabízených pletiv můžete realizovat vše od ohrad pro ovce, kozy, výběh pro menší hospodářská zvířata, voliéry, klece či králíkárny. Jednotlivá pletiva se liší skladbou a velikostí ok nebo pevností drátu.

 

Králičí šestihranné pletivo

králičí_U

Králičí pletivo (tzv. šestihranné pletivo) má v chovatelství širokou škálu využití. Nejčastěji se toto pletivo využívá jako výplň pro králíkárny, k oplocení farem či výběhů pro drobná zvířata (králíky, kachny, husy, slepice,...) nebo na výrobu klecí. 

 

Voliérové pletivo

voliérové_U

Sháníte pevnější a odolnější pletivo k výrobě voliér pro ptáky (od různých druhů větších papoušků až po andulky) nebo klecí pro jiné druhy zvířat (např. pro králíky, činčily, drobné plazy aj.)? V tom případě doporučujeme zvolit svařované voliérové pletivo. 

 

Lesnické uzlové pletivo

lesnické_U

Potřebujete-li pletivo jako zábranu pro malou i vysokou zvěř, tak vám doporučujeme kategorii lesnického uzlového pletiva. Lesnické uzlové pletivo se vyznačuje odspodu se zvětšujícími oky. U nás si vyberete pletivo do všech podmínek - od jednoduchého terénu až po náročné či horské podmínky.

 

Ovčí pletivo 

pastevecké_U

Chováte ovce, kozy a sháníte chovatelské pletivo vhodné pro jejich výběh? Ideálním řešením je oplocení ovčím uzlovým pletivem. Jedná se o uzlové pletivo, které má všechna oka stejně velká. 

 

Včelařské pletivo

kovová tkanina_U

Pletivo pro včelaře? Ani to u nás není problém. Můžete vybrat včelařské pletivo s různou velikostí oka, nebo kovovou tkaninu, jak se také včelařskému pletivu říká, použít pro různé kutilské projekty.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení