Brány a branky

Plotové brány a branky - nezbytný prvek oplocení

Dvoukřídlá brána s brankou – důležitý a zároveň nezbytný prvek oplocení rodinného domu, zahrady či např. firemního pozemku. S plotovou bránou či brankou máte možnost oplocený objekt zabezpečit uzamčením a poskytnout tak potřebnou kontrolu nad pohybem osob.

Plotové brány a branky nejen že zabezpečují soukromí a přispívají k ochraně Vašeho majetku, ale současně patří k nepřehlédnutelným prvkům Vašeho bydlení, či externí reprezentace vaší firmy. Jejich povrchovou úpravu, vzhled, materiál i výplň lze přizpůsobit vašim potřebám, vzhledu zvoleného oplocení a nárokům na míru očekávaného zabezpečení.

dvoukřídlá brána s brankou

Plotové brány a branky

Plotové brány a branky stejně tak jako zahradní brány a branky jsou tvořeny trubkovým rámem, který je vypleten pletivem či vyplněn plotovým panelem. Na přání zákazníka je k dispozici i varianta s plechovým spodním dílem (tzv. „psaníčko“). Branky či zahradní vrátka jsou opatřeny zámkovým systémem FAB nebo OKEM na visací zámek, brány/vrata mohou být v provedení s visacím zámkem nebo osazena zámkem na FAB. Součástí bran i branek jsou odpovídající sloupky a panty.

Nespornou výhodou těchto plotových prvků je rychlost, s jakou se dají na míru sestavit. Konstrukce plotových bran a branek je velmi pevná.

Plotové branky a brány nabízíme v několika barevných variantách.

Základní typy

branka zahradní jednokřídlá

Jednokřídlé branky se dodávají jako stavebnice se všemi potřebnými komponenty k ukotvení do plotu. Jsou tedy vhodné i pro montáž svépomocí. Nabízíme plotové brány a branky s povrchovou úpravou:

brána zahradní vjezdová dvoukřídláDvoukřídlé brány jsou opatřeny křídly a sloupky. Poměr délky křídel může být dle volby sestaven jako 50:50 nebo individuálně dělený dle přání či představ zákazníka. Nastavitelné panty umožňují otevírání bran v obou směrech. Kromě využití u rodinných domů jsou vhodné i pro komerční objekty, sportoviště, parkoviště aj.

posuvná bránaPosuvné brány nabízíme jak samonosné, tak i brány na kolejnicích, jak s manuálním, tak i automatickým ovládáním. Tyto brány jsou již náročné na montáž a nedoporučujeme je instalovat svépomocí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení