V sobotu 22.6.2024 budou všechny naše pobočky z technických důvodů uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

Brány a branky

Plotové brány a branky - nezbytný prvek oplocení

Dvoukřídlá brána s brankou – důležitý a zároveň nezbytný prvek oplocení rodinného domu, zahrady či např. firemního pozemku. S plotovou bránou či brankou máte možnost oplocený objekt zabezpečit uzamčením a poskytnout tak potřebnou kontrolu nad pohybem osob.

Plotové brány a branky nejen že zabezpečují soukromí a přispívají k ochraně Vašeho majetku, ale současně patří k nepřehlédnutelným prvkům Vašeho bydlení, či externí reprezentace vaší firmy. Jejich povrchovou úpravu, vzhled, materiál i výplň lze přizpůsobit vašim potřebám, vzhledu zvoleného oplocení a nárokům na míru očekávaného zabezpečení.

dvoukřídlá brána s brankou

Plotové brány a branky

Plotové brány a branky stejně tak jako zahradní brány a branky jsou tvořeny trubkovým rámem, který je vypleten pletivem či vyplněn plotovým panelem. Na přání zákazníka je k dispozici i varianta s plechovým spodním dílem (tzv. „psaníčko“). Branky či zahradní vrátka jsou opatřeny zámkovým systémem FAB nebo OKEM na visací zámek, brány/vrata mohou být v provedení s visacím zámkem nebo osazena zámkem na FAB. Součástí bran i branek jsou odpovídající sloupky a panty.

Nespornou výhodou těchto plotových prvků je rychlost, s jakou se dají na míru sestavit. Konstrukce plotových bran a branek je velmi pevná.

Plotové branky a brány nabízíme v několika barevných variantách.

Základní typy

branka zahradní jednokřídlá

Jednokřídlé branky se dodávají jako stavebnice se všemi potřebnými komponenty k ukotvení do plotu. Jsou tedy vhodné i pro montáž svépomocí. Nabízíme plotové brány a branky s povrchovou úpravou:

brána zahradní vjezdová dvoukřídláDvoukřídlé brány jsou opatřeny křídly a sloupky. Poměr délky křídel může být dle volby sestaven jako 50:50 nebo individuálně dělený dle přání či představ zákazníka. Nastavitelné panty umožňují otevírání bran v obou směrech. Kromě využití u rodinných domů jsou vhodné i pro komerční objekty, sportoviště, parkoviště aj.

posuvná bránaPosuvné brány nabízíme jak samonosné, tak i brány na kolejnicích, jak s manuálním, tak i automatickým ovládáním. Tyto brány jsou již náročné na montáž a nedoporučujeme je instalovat svépomocí.