Brány a branky

Plotové brány a branky - nezbytný prvek oplocení

Brány a branky jsou důležitým a zároveň nezbytným prvkem oplocení Vašeho rodinného domu, zahrady, firemního pozemku či jiného oploceného území. S plotovou bránou či brankou máte možnost oplocený objekt zabezpečit uzamčením a poskytnout tak potřebnou kontrolu nad pohybem osob. Plotové brány a branky nejen že zabezpečují soukromí a přispívají k ochraně Vašeho majetku, ale současně patří k nepřehlédnutelným prvkům Vašeho bydlení, či externí reprezentace Vaší firmy. Jejich povrchovou úpravu, vzhled, materiál i výplň lze přizpůsobit Vašim potřebám, vzhledu zvoleného oplocení a nárokům na míru očekávaného zabezpečení.

brány a branky

Představujeme Vám plotové brány a branky

Plotové brány a branky stejně tak jako zahradní brány a branky jsou tvořeny trubkovým rámem, který je vypleten pletivem. Na přání zákazníka je k dispozici i varianta s plechovým spodním dílem (tzv. „psaníčko“). Branky či zahradní vrátka jsou opatřeny zámkovým systémem FAB nebo OKEM na visací zámek, brány/vrata mohou být v provedení s visacím zámkem nebo osazena zámkem na FAB. Součástí bran i branek jsou odpovídající sloupky a panty.

Nespornou výhodou těchto plotových prvků je rychlost, s jakou se dají na míru sestavit. Konstrukce plotových bran a branek je velmi pevná.

Plotové branky a brány nabízíme v několika barevných variantách. V provedení jednokřídlé, dvoukřídlé či posuvné.

Základní typy pro branky a brány:

jednokřídlé brány a branky – dodávají se jako stavebnice se všemi potřebnými komponenty k ukotvení do plotu, jsou vhodné i pro montáž svépomocí. Výplň lze nakombinovat dle Vaší představy. Nabízíme plotové brány a branky s povrchovou úpravou pozink nebo pozink+poplastování. Jsou vhodné do soukromých zahrad a pozemků.

brány a branky

dvoukřídlé brány jsou opatřeny křídly a sloupky. Poměr délky křídel může být dle volby sestaven jako 50:50 nebo individuálně dělený dle přání či představ zákazníka. Nastavitelné panty umožňují otevírání bran v obou směrech. Kromě využití u rodinných domů jsou vhodné i pro komerční objekty, sportoviště, parkoviště aj.

kovové brány a branky

posuvné brány nabízíme jak samonosné, tak i brány na kolejnicích, jak s manuálním, tak i automatickým ovládáním. Tyto brány jsou již náročné na montáž a nedoporučujeme je instalovat svépomocí.

železné brány a branky

 

Kompletní nabídka bran a branek včetně příslušenství zde.