Okrasné zahradní pletivo

Okrasné zahonové pletivo

Dali jste si práci se skalkou, založili jste si zahradní jezírko či vysadili nové rostliny na zahradě a přemýšlíte jak je zabezpečit proti poškození při sekání zahrady nebo neposednému domácímu mazlíčkovi? Máte někdy pocit, že Vaše záhonky či předzahrádky by potřebovaly nějaký optický předěl? Pokud ano, pak je naše nabídka okrasného zahradního pletiva právě pro Vás tím pravým řešením. Ozdobné pletivo oživí Vaši zeleň, dovolí Vám uspořádat prvky v zahradě tak aby vynikly, popřípadě tvoří první ochranou bariéru proti neúmyslnému poškození. Ve všech případech je to praktický doplněk, který nestojí Vás čas.

Představujeme Vám okrasné pletivo

Okrasné záhonové pletivo je vyrobeno z pozinkovaných ocelových drátů vysoké pevností potažených PVC vrstvou. V konečné úpravě je na materiál za tepla nanesena vrstva plastové práškové barvy, což v důsledku zvyšuje odolnost materiálu proti mechanickým i povětrnostním vlivům, a prodlužuje tak životnost pletiva. Přestože u nízkých výšek okrasného pletiva nejsou nezbytností, pro lepší stabilitu i vzhled odporučujeme pletivo připevnit na speciální sloupky určené právě tomuto druhu pletiva. Okrasná pletiva jsou elegantním a dekorativním řešením při potřebě účelného a snadného lemování záhonů, ochrany keřů, dřevin, skalky, jezírek či pro optické oddělení části zahrady, nebo nenásilného vymezení Vašeho prostoru např. v zahrádkářské kolonii.

okrané pletivo

Ozdobné pletivo

Co Vám ozdobná pletiva nabízí?

  • stabilní a samonosnou konstrukci bez nutnosti osazení sloupky
  • dekorativní vzhled
  • odolná povrchová úprava
  • bezúdržbové pletivo s dlouhou dobou životnosti
  • zelená barva, ve které jsou okrasná záhonová pletiva standardně dodávána přirozeně splyne s okolní zelení
  • tvarem se přizpůsobí jakékoliv Vaší představě
  • jednoduchá montáž

 

 Okrasné záhonové pletivo ve výšce 25 cm, 45 cm, 65 cm, 90 cm a 120 cm  včetně sloupků pr okrasné pletivo naleznte také v našem e-shopu