Camilo Miranda - prodejce na pobočce ve Zlivi

Abyste nás lépe poznali, připravili jsme pro vás rubriku "Rozhovory", kde se ptáme našich zaměstnanců na otázky ohledně práce i soukromého života.

Tentokrát nám odpovídá Camilo Miranda – prodejce z pobočky ve Zlivi u Českých Budějovic. 

1621342668990

 

1621342680370Camilo, jaká je náplň tvé práce jako prodejce? Jak vypadá tvůj běžný den? 

Na pobočce ve Zlivi oficiálně zastávám funkci zástupce vedoucího prodejny, obecně by se dala má pozice zařadit také mezi obchodní zástupce či prodejce. Můj běžný den v práci? To se nedá říct, každý den je jiný a moje práce je hodně různorodá. Ale mezi nejčastější činnosti asi patří vyřizování příchozích e-mailů či objednávek, mám také na starosti skladové zásoby pobočky, tudíž hodně komunikuji jak se zákazníky, tak i s našimi dodavateli. A v poslední řadě to je vystavování cenových nabídek + prodej na pobočce jako takový.

Co máš na tvojí práci nejradši a co tě nejvíce baví?

Na mé práci mám hodně rád věc, kterou jsem zmínil již v předchozí odpovědi, tj. různorodost. Každý den v Pletivech mi přináší něco jiného. :) Nejsem typ člověka, který by rád dělal jedno a to samé pořád dokola, což v Pletivech určitě nemusím. Celkově tuto mám práci mám rád a baví mě, jinak bych to samozřejmě nedělal.

Které tvoje vlastnosti nejvíce využíváš při práci se zákazníky?

Tak to bude asi moje komunikativnost, patřím mezi typy lidí, kteří jsou malinko upovídanější, tudíž toho hodně využívám i v zaměstnání.

Jaké jsou tvoje pracovní a osobní plány do budoucna?

Pracovní plány do budoucna jsou jasný, zlepšovat se, zlepšovat se a zlepšovat se. A ty osobní? Ty jsou ještě jasnější, mám krásnou a milující rodinu, tudíž největší prioritou je to, abych byl dobrý manžel a otec.

Prozradíš nám, co rád děláš ve volném čase?

Ve volném čase nejraději trávím čas se svou rodinou, i když toho volného času moc není. Jsem hráč baseballu v týmu Sokol Hluboká nad Vltavou, se kterým hrajeme nejvyšší českou soutěž – extraligu. Často jsem na hřišti, nebo v posilovně. Baseball obecně mi bere hodně času i energie, tudíž nic jiného kromě rodiny, práce a tohoto sportu nestíhám, ale i tak je to má srdeční záležitost a nevyměnil bych.

 1621342674039