David Štěcha - vedoucí pobočky ve Zlivi

david 3
david 1Davide, můžeš nám nastínit, co obnáší práce vedoucího pobočky?

Práce vedoucího pobočky se za dobu, co pracuji ve firmě, měnila a vyvíjela. Když se pobočka v roce 2016 v ČB otevírala, byl jsem tam jediný pracovník, a měl jsem tudíž na starost úplně vše. Od vyložení kamionu s materiálem, následného naskladnění na sklad, tvorbu dodacích listů, faktur a účtenek, objednávek přijatých, obvolávání a obsluhy zákazníků až po vydávání materiálu při osobních odběrech nebo montážníkům, také jsem občas rozvážel materiál dodávkou atd. Postupem času, jak se pobočka rozvíjela a rostla, začali jsme nabírat další pracovníky a práci jsme si delegovali na různé agendy. Dnes už máme na pobočce skladníky, řidiče i prodejce.  Moje práce tedy spočívá v zajištění hladkého chodu pobočky a všeho, co s tím souvisí, delegace práce, řešení potřeb týmu, koordinace dvou montážních part, reklamace, komunikace se zákazníky, obcemi nebo firmami. Nejvíce se ale věnuji obchodní činnosti, a to zejména uzavírání montáží na klíč, tato činnost mi zabere asi 80 % veškerého času.

Jak dlouho už ve firmě pracuješ? Co máš na firmě nejradši a co tě nejvíc baví?  

Ve firmě, pracuji od r. 2016. Za tu dobu se ve firmě hodně událo a změnilo, ale jedno zůstává stejné. A to je „tah na branku“, který je cítit hlavně od vedení firmy, ale i od ostatních kolegů jak z poboček, tak z centrály firmy. Jsme mladý tým lidí, pozitivně smýšlejících a každá překážka na cestě není problém, ale naopak výzva! A to mě baví, že vše jde a má řešení. Nejraději mám každodenní různorodost mé práce, obchodování, vlastní organizaci pracovního času a hlavně, když se povede dotáhnout obchodní případ a zákazník vám dá zpětnou vazbu poděkováním, nebo třeba kladnou recenzí.

Je něco, co ses prací v Pletivech naučil?  david 2

Naučil jsem se spousty věcí, především ale řádu a zodpovědnosti, které moje pozice vyžaduje a dále je vyžaduji i po ostatních z pobočky.

Máš nějaké motto, kterým se v životě řídíš? A co osobní a pracovní cíle?

Když nad tím teď tak přemýšlím, tak bych za své motto mohl označit asi toto: „Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě.“ Tímto se snažím řídit, být k lidem upřímný a pomoci jim s jejich přáním či požadavkem. Cíle? Osobní hlavně rodina, mám dvě malé děti, a tak se snažím být otcem, který jím bude vzorem. Těmi pracovními jsou určitě další osobní rozvoj především v obchodní činnosti, stále je na čem pracovat a co zlepšovat.

Co rád děláš ve svém volném čase?  

Rádi se ženou a našimi dětmi cestujeme po ČR a objevujeme nová a krásná zákoutí naší nádherné republiky. Dále je to sport, i když to je teď trochu omezené, ale až to všechno pomine, zase se k tomu vrátím i s celou rodinou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení