Jan Šrámek - zástupce vedoucího pobočky v Praze-Běchovicích

Abyste nás lépe poznali, připravili jsme pro vás rubriku "Rozhovory", kde se ptáme našich zaměstnanců na otázky ohledně práce i soukromého života.

Tentokrát nám odpovídá Jan Šrámek – zástupce vedoucího pobočky v Praze-Běchovicích. 

honza 3

Honzo, jak dlouho už pracuješ v Pletivech? Jaká je náplň tvojí práce?

Do Pletiv jsem nastupoval v září 2019, takže to budou skoro dva roky. Byl jsem přijat na pozici zástupce vedoucího pobočky, abych přebral starost o kancelář a sklad. Mojí náplní práce je vlastně vše, co se týká provozu pobočky. Na starost mám hlavně objednávání, příjem a kontrolu zboží, domlouvání závozů, administrativu k montážím, chod skladu včetně nakládky a vykládky zboží, a když je volněji, pomáhám klukům na skladě. Občas zaskočím na účtenku nebo řeším poptávky zákazníků. Kdybych měl vypsat všechno, bylo by to moc dlouhé a redakce by to stejně zkrátila. :) honza 2

Myslíš, že je důležité mít nějaké zvláštní vlastnosti, schopnosti a dovednosti k vykonávání tvojí práce? Jaké konkrétně?

Určitě je dobré mít zkušenost v jednání se zákazníky, osobně i po telefonu. Vzhledem k mé pozici je také třeba zkušenost s vedením lidí. Jinak se mi samozřejmě hodí, že mám dobrou paměť, těch informací, které za jediný den dostanu, je spousta.

Jsem poměrně přátelský typ a rád se směju, takže jsem rád za skvělou partu lidí, kterou na pobočce v Praze máme. To se potom promítne do přístupu k práci. Když máte dobré prostředí, tak se lépe pracuje.

Důležité je pro mě chodit domů s „čistým stolem“, nerad nechávám něco rozpracovaného.

Pamatuješ si na svůj první den v Pletivech? Zkus srovnat tehdy a dnes.

První den byl naprosto v pohodě, horší to bylo ten další. Kolegyně, která mě měla zaučit, odešla nečekaně na mateřskou a já musel převzít celou její agendu sám. :) Bylo to krušných pár dní, ale s vydatnou pomocí kolegů jsme to zvládli.

Když jsem nastoupil, o plotech jsem nevěděl skoro nic. Ale jak jsem již zmínil, mám tu skvělé kolegy, kteří mi pomohli proniknout do sortimentu a dalších souvisejících věcí, např. jak se který plot montuje. Ani dnes se nepovažuji za úplného experta, ale sestavit zákazníkovi nabídku na plot zvládnu. :)

honza 1Jaké máš životní a pracovní cíle?

Životním cílem je být šťastný tam, kde zrovna jsem. Máme se ženou dvě dcery což je štěstí víc než dost. :)

V práci se rád zlepšuju v tom, co dělám, a snažím se posouvat pobočku k ještě lepším výsledkům. Nedávám si velké cíle, snažím se menšími kroky stále něco zlepšovat.

Prozraď nám, co rád děláš ve volném čase.

Většinu volného času trávím s rodinou doma nebo na chatě, kde můžeme být v přírodě. Rád doma vařím, to mě baví hodně, hlavně když pak dostanu pochvalu od dětí, že to bylo výborné. :)


Občas ještě vytáhnu kytaru a zahraju si jen tak pro radost.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení