Kamil Kopejtko - pracovník skladu

Abyste nás lépe poznali, připravili jsme pro vás rubriku "Rozhovory", kde se ptáme našich zaměstnanců na otázky ohledně práce i soukromého života.

Tentokrát nám odpovídá Kamil Kopejtko – pracovník skladu

DSC_1000 (2)

DSC_0990 (2)Kamčo, jak dlouho pracuješ v Pletivech? Pamatuješ si na svůj první den v práci?

V Pletivech pracuju přes dva roky. Na první den v práci si pamatuju moc dobře. Cesta do práce byla nesnadná, protože hodně sněžilo. Po příjezdu do firmy mi řekl Fanda Dobrý, že zase můžu jet, protože v celém areálu nefunguje elektřina a nebude se dnes pracovat. Takže asi vysněný první den v práci. :))) Na začátku jsem v práci zastával hlavně jednodušší funkce – balil jsem, co mi připravili a skoro žádná další práce. Teď už musím být mnohem zodpovědnější, protože mám na starost více věcí.

Co máš na práci v Pletivech nejradši a co je pro tebe naopak náročné?

Nejraději mám na práci v Pletivech to, že je různorodá. Každý den je jiný. Mám rád, jak jsme všichni kolektivní a navzájem si dokážeme pomoct.

Někdy se nakupí mnoho úkolů a já si v nich musím udělat pořádek, abych vše zvládl. Takže je potřeba si stanovit důležitost a pořadí úkolů a pak je splnit.

Popiš nám tvůj běžný den – jaká je tvoje náplň práce?DSC_0992 (2)

Nejčastěji ve skladu připravuji materiál do zakázek a pak ho balím pro bezpečnou přepravu. Zásilky pak nakládám do aut různým dopravcům, kteří je rozvážejí k zákazníkům. Dávám pozor, aby se naložilo všechno a včas. Často také komunikuji s holkama v kanceláři, když potřebují něco zjistit – např. kolik čeho máme skladem, jak jde balení nebo kolik bude potřeba přepravních aut na daný den. Jinak k mé další práci patří vydávání materiálu montážním partám. Kontroluji, zda kolegové vše připravili správně, případně zboží  doplním/vyměním/odstraním. :)))

 Co tě naučila práce v Pletivech?

Naučil jsem se pracovat v kolektivu lidí a být součástí týmu. Už dneska vím, že je potřeba si vždycky navzájem pomoct a poradit.

Prozraď nám, co rád děláš ve volném čase.

Ve svém volném čase se nejvíce věnuji rodině – přítelkyni se synem. To je pro mě nejdůležitější. Jezdíme na různé pěší i cyklo výlety.

 

 

DSC_0996 (2)