Kamil Kopejtko - pracovník skladu

Abyste nás lépe poznali, připravili jsme pro vás rubriku "Rozhovory", kde se ptáme našich zaměstnanců na otázky ohledně práce i soukromého života.

Tentokrát nám odpovídá Kamil Kopejtko – pracovník skladu

DSC_1000 (2)

DSC_0990 (2)Kamčo, jak dlouho pracuješ v Pletivech? Pamatuješ si na svůj první den v práci?

V Pletivech pracuju přes dva roky. Na první den v práci si pamatuju moc dobře. Cesta do práce byla nesnadná, protože hodně sněžilo. Po příjezdu do firmy mi řekl Fanda Dobrý, že zase můžu jet, protože v celém areálu nefunguje elektřina a nebude se dnes pracovat. Takže asi vysněný první den v práci. :))) Na začátku jsem v práci zastával hlavně jednodušší funkce – balil jsem, co mi připravili a skoro žádná další práce. Teď už musím být mnohem zodpovědnější, protože mám na starost více věcí.

Co máš na práci v Pletivech nejradši a co je pro tebe naopak náročné?

Nejraději mám na práci v Pletivech to, že je různorodá. Každý den je jiný. Mám rád, jak jsme všichni kolektivní a navzájem si dokážeme pomoct.

Někdy se nakupí mnoho úkolů a já si v nich musím udělat pořádek, abych vše zvládl. Takže je potřeba si stanovit důležitost a pořadí úkolů a pak je splnit.

Popiš nám tvůj běžný den – jaká je tvoje náplň práce?DSC_0992 (2)

Nejčastěji ve skladu připravuji materiál do zakázek a pak ho balím pro bezpečnou přepravu. Zásilky pak nakládám do aut různým dopravcům, kteří je rozvážejí k zákazníkům. Dávám pozor, aby se naložilo všechno a včas. Často také komunikuji s holkama v kanceláři, když potřebují něco zjistit – např. kolik čeho máme skladem, jak jde balení nebo kolik bude potřeba přepravních aut na daný den. Jinak k mé další práci patří vydávání materiálu montážním partám. Kontroluji, zda kolegové vše připravili správně, případně zboží  doplním/vyměním/odstraním. :)))

 Co tě naučila práce v Pletivech?

Naučil jsem se pracovat v kolektivu lidí a být součástí týmu. Už dneska vím, že je potřeba si vždycky navzájem pomoct a poradit.

Prozraď nám, co rád děláš ve volném čase.

Ve svém volném čase se nejvíce věnuji rodině – přítelkyni se synem. To je pro mě nejdůležitější. Jezdíme na různé pěší i cyklo výlety.

 

 

DSC_0996 (2)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení