V sobotu 22.6.2024 budou všechny naše pobočky z technických důvodů uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

Karolína Hudíková - referentka reklamací

DSC_0745 (1)

DSC_0731 (1)Kájo, jak dlouho už v Pletivech pracuješ a jaká je tvoje náplň práce?

V Pletivech pracuji třetím rokem. Původně jsem byla přijata na expedici a zvedání telefonů. Po nějaké době mi byla přidělena práce na reklamacích a výpomoc na expedičním oddělení. Upřímně jsem z toho měla smíšené pocity, protože nikdy předtím jsem nic ohledně reklamací neřešila, ale Tom Urbánek mi řekl: „Ber to jako výzvu!“ Tahle věta mě jistým způsobem nakopla. 

Co se týká náplně mé práce, každé ráno projedu e-maily, zda jsou nějaké nové reklamace a případně, jak by se daly řešit co nejrychleji a nejefektivněji. Ovšem stane se i to, že ne všechny reklamace jdou vyřešit hned a vždy ke spokojenosti zákazníka. Ze zkušeností vím, že většinu reklamací vyřešíme rychle a efektivně. :) Chce to dělat tuhle práci s chladnou hlavou. 

Pamatuješ si na svoje začátky ve firmě? Můžeš porovnat tehdy a dnes?

Začátky si pamatuju velmi dobře. Po týdnu, kdy na mě byly vychrleny veškeré informace ohledně sortimentu, práce a spousty dalších věcí, jsem myslela, že tohle všechno si snad nikdy nemůžu zapamatovat. Dnes za to díky, nastupovala jsem v květnu, kdy byla sezóna v plném proudu a bylo toho opravdu hodně. Vše jsem se tedy naučila rychle a za pochodu. Začátky v práci určitě nikdy nejsou podle vašich ideálních představ, ale chce to jen čas a říct si: "To zvládnu!" 
Po pár měsících jsem se cítila jako ryba ve vodě. :)

DSC_0749 (1)

Co tě v práci nejvíc baví a co je pro tebe náročné?

Na mé práci mě nejvíce baví to, že není jednotvárná a každý den mě potká něco nového. V Pletivech se mi nikdy nestalo, že by mě práce omrzela a nebo by mě nebavila. Mám kolem sebe skvělé kolegy a myslím, že jako celek jsme správný tým. Nejvíce náročná je práce s lidmi, bohužel ne každému se dá zavděčit. Samozřejmě, jak jsem již zmiňovala, snažím se vše vyřešit v co nejkratším termínu, ať se to týká reklamací či jiných požadavků zákazníků. Ovšem stávají se případy, že ne vždy je zákazník spokojen a poté je řešení konfliktů celkem nepříjemné.
Samozřejmě po nějaké době jste k řešení těchto situací svým způsobem odolní. Hlavní je si zachovat chladnou hlavu a pozitivní náladu.

DSC_0759 (1)
Je něco, co tě práce v Pletivech naučila?

Tak samozřejmě všechno, co se týká oplocení. :D
Naučila jsem se především to, jak správně funguje tým a jak být jeho součástí, jak řešit věci s klidem a zůstat vyrovnaná.

Co ráda děláš ve volném čase?

Ráda trávím čas s přítelem, rodinou nebo přáteli. Jsem společenský typ člověka, takže být stále mezi lidmi je pro mě taková "nabíječka". Mám ráda cestování a výlety. Kdybych měla možnost, chtěla bych cestovat po světě a vidět spoustu míst, které znám jen z fotek.