Veronika Dombrovská - referentka expedice

Veru1 (4)R

Veru1 (2)RVerčo, jak dlouho pracuješ v Pletivech? Popiš nám tvůj běžný den.

V pletivech působím již 1,5 roku a zákazníci se semnou nejčastěji setkají na expedičním oddělení. Každý můj den začíná ranním stažením objednávek a vyřízením dalších administrativních úkolů, jako jsou například emaily či objednávky na osobní odběr atd. Dále během dne vyřizuji s dalšími kolegyněmi osobní odběry a telefonáty. Občas je potřeba zjistit některé informace od kolegů ze skladu, takže mezi další mé činnosti určitě patří i spolupráce s našimi skladníky.

Co tě v práci baví? Co je pro tebe náročnější?

Každý den v práci je jiný, nikdy stejný. Určitě mě tato každodenní rozmanitost baví, a i když jsou dny, které jsou náročnější, vždy je mi oporou skvělý tým firmy, který dokáže i se složitějšími situacemi poradit a pomoci.

Máš nějaké pracovní a osobní cíle?

Mezi mé pracovní cíle rozhodně patří vždy spokojený zákazník, který se k nám bude nadále rád vracet či nás doporučí svému okolí. Mým osobním cílem je rozhodně jednou velká, šťastná a zdravá rodina.
 
Co si myslíš, že je nejvíc důležité pro vykonávání tvé práce? Jsou to nějaké konkrétní schopnosti/dovednosti?

Na mé pozici je důležitá znalost našich produktů, často se stává, že přijde zákazník, který by rád nakoupil zboží na stavbu plotu, ale tápe, co vlastně bude potřebovat a jaký je přesný název zboží, obvykle mi poradí obchodní zástupci, ale je jistě důležité mít svůj přehled, aby osobní odběr mohl být odbaven co nejrychleji a ke spokojenosti zákazníka.

Jak trávíš čas mimo kancelář?

Svůj čas mimo práci ráda trávím se svým přítelem, rodinou a přáteli. Moc ráda vyrážím na túry do hor, je to takový můj „nakopávač“ a vždy si kdekoliv na horách skvěle vyčistím hlavu od všech špatných myšlenek. Tento rok jsem byla také požádána o ruku svým přítelem, se kterým tedy nyní plánujeme svatbu, a to zabere opravdu hodně času :-).

 

Veru1 (3)R

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení