Veronika Dombrovská - referentka expedice

Veru1 (4)R

Veru1 (2)RVerčo, jak dlouho pracuješ v Pletivech? Popiš nám tvůj běžný den.

V pletivech působím již 1,5 roku a zákazníci se semnou nejčastěji setkají na expedičním oddělení. Každý můj den začíná ranním stažením objednávek a vyřízením dalších administrativních úkolů, jako jsou například emaily či objednávky na osobní odběr atd. Dále během dne vyřizuji s dalšími kolegyněmi osobní odběry a telefonáty. Občas je potřeba zjistit některé informace od kolegů ze skladu, takže mezi další mé činnosti určitě patří i spolupráce s našimi skladníky.

Co tě v práci baví? Co je pro tebe náročnější?

Každý den v práci je jiný, nikdy stejný. Určitě mě tato každodenní rozmanitost baví, a i když jsou dny, které jsou náročnější, vždy je mi oporou skvělý tým firmy, který dokáže i se složitějšími situacemi poradit a pomoci.

Máš nějaké pracovní a osobní cíle?

Mezi mé pracovní cíle rozhodně patří vždy spokojený zákazník, který se k nám bude nadále rád vracet či nás doporučí svému okolí. Mým osobním cílem je rozhodně jednou velká, šťastná a zdravá rodina.
 
Co si myslíš, že je nejvíc důležité pro vykonávání tvé práce? Jsou to nějaké konkrétní schopnosti/dovednosti?

Na mé pozici je důležitá znalost našich produktů, často se stává, že přijde zákazník, který by rád nakoupil zboží na stavbu plotu, ale tápe, co vlastně bude potřebovat a jaký je přesný název zboží, obvykle mi poradí obchodní zástupci, ale je jistě důležité mít svůj přehled, aby osobní odběr mohl být odbaven co nejrychleji a ke spokojenosti zákazníka.

Jak trávíš čas mimo kancelář?

Svůj čas mimo práci ráda trávím se svým přítelem, rodinou a přáteli. Moc ráda vyrážím na túry do hor, je to takový můj „nakopávač“ a vždy si kdekoliv na horách skvěle vyčistím hlavu od všech špatných myšlenek. Tento rok jsem byla také požádána o ruku svým přítelem, se kterým tedy nyní plánujeme svatbu, a to zabere opravdu hodně času :-).

 

Veru1 (3)R