Otevření pobočky Ploty Dobrý na Moravě

24.6.2024 – den, kdy jsme po dlouhých měsících práce otevřeli už naši šestou pobočku, tentokrát na Moravě!

Konečně si už i naši zákazníci z Moravy u nás mohou vyzvednout materiál pro stavbu plotu nebo si u nás mohou rovnou sjednat montáž plotu na klíč. Pobočku najdete pouhých 12 km od Kroměříže na adrese Tetětice 117, 768 33 Počenice-Tetětice. Máme pro vás otevřeno od pondělí do pátku od 7 do 17 hodin.

Na pobočce v Tetěticích najdete totožný sortiment, jako na dalších pobočkách. Zastavte se za námi a nechte si zdarma a nezávazně zpracovat cenovou nabídku oplocení nebo montáže plotu. Společně můžeme také vymyslet řešení přímo na míru pro vás a sjednat výrobu příslušenství k oplocení, které standardně není v nabídce.

Pobočku můžete využít také k odběru vašich objednaných zásilek.

Pro dotazy nebo více informací pište na email morava@levne-pletivo.cz nebo volejte na telefonní číslo +420 705 713 612.

Naučte se s námi, jak si postavit plot svépomocí

Na začátku září proběhne v Tetěticích akce Ukázka stavby plotů, na které vám krok po kroku vysvětlíme a ukážeme, jak na stavbu plotu svépomocí. Během akce se budete moci na cokoliv zeptat nebo si stavbu plotu i sami vyzkoušet. Nebude chybět ani dobrá káva a čaj a vynikající guláš k obědu.

Více podrobností o akci najdete ZDE.

Těšíme se na vás na Ukázkách stavby plotů už 7.9.2024!

Termín akce se vám nehodí? Ukázky stavby plotů pořádáme i na našich dalších pobočkách. Projděte si další termíny a místa konání akce ZDE.

IMG_0479-web

Ploty Dobrý Morava

Ploty Dobrý Morava

Ploty Dobrý Morava

Ploty Dobrý Morava