Pracovník expedičního oddělení

Pracovník expedičního oddělení - Pletiva Dobrý a Urbánek s.r.o.

Jsme rostoucí společnost, která se zabývá prodejem a montážemi pletiv a jiných typů oplocení. Jsme přední dodavatel plotů a pletiv na českém trhu. Máme aktuálně 3 pobočky a potřebujeme někoho týmového a šikovného do našeho týmu. Více informací o společnosti na našem eshopu https://www.levne-pletivo.cz

Co vás čeká

  • vyřizování telefonických a emailových dotazů
  • vyřizování objednávek z eshopu
  • objednávání zboží u dodavatelů
  • tvorba faktur a dodacích listů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • zkušenost práce na PC
  • komunikativnost
  • ochota učit se novým věcem

Co vám můžeme nabídnout

  • káva, čaj na pracovišti
  • práce v mladém kolektivu
  • možnost růst a vzdělávat se
  • výkonová složka platu - možnost aktivně ovlivnit výši platu

Zasílejte prosím životopis.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení