Gabiony fotogalerie

Uvažujete o stavbě gabionové zdi? Gabion je univerzální prostředek pro ploty, ale i pro opěrné zdi nebo pro zahradní dekorace a prvky (lavičky, květináče).

Velkou výhodou je možnost přizpůsobit si vzhled gabionu dle vlastních přání a představ. A to nejen co se barvy týče, ale i struktury nebo materiálu použitého k výplni. Nevěříte? Fotografie níže vás přesvědčí.

Nenašli jste na stránkách nějakou informaci? Neváhejte nám napsat prostřednictvím webového formuláře nebo pomocí online chatu. Pro cenovou kalkulaci zdarma pak můžete kontaktovat naše obchodní zástupce.

Náplň gabionů - materiál, struktura a barva na míru!

Gabion můžete vyplnit různými materiály:

  • kamením, 
  • dřevem,
  • cihlami,
  • dlažebními kostkami,
  • kůrou,
  • sklem,

... ve fantazii se meze nekladou. Jedinou podmínkou je volba velikosti materiálu tak, aby nepropadával oky a taky materiálu. Dále je pak také dobré, aby byl materiál odolný vůči nepříznivému počasí.

Gabiony fotogalerie_materiál
A pokud vás obsah gabionu přestane "bavit", můžete ho jednoduše za pár let vyměnit za jiný.

Navíc, gabion nemusíte vyplňovat pouze jedním materiálem, ale můžete jich zvolit několik, a tím vytvářet vlastní obrazce na čele plotu. 

Gabiony fotogalerie_materiál

Gabiony fotogalerie_materiál

Gabiony fotogalerie_materiál

Gabiony fotogalerie_material

Více informací o složení/stavbě gabionů zde.

Gabiony jako plot

Nejčastěji jsou v poslední době gabiony využívány na stavbu plotu. Nemusí se však jednat pouze o oplocení rodinných domů, ale například také jako oplocení bytových domů, popř. jiných objektů.

Gabion lze také použít v kombinaci s dalšími druhy plotů a výplní plotů (kované, dřevěné) nebo pouze pro část oplocení (čelní plot). 

Gabiony fotogalerie_plot

Gabiony fotogalerie_plot

Gabiony fotogalerie_plot

Gabiony fotogalerie_plot

Více informací o gabionovém plotu zde. 

Gabiony jako opěrná zeď a zvukově izolační stěna

Velkou předností gabionů po naplnění kamenem je vysoká stabilita a pevnost. Gabiony se proto často používají pro zpevnění svahů, v zástavbě nebo u silnic, kde zároveň slouží jako zvuková izolace. 

Gabiony fotogalerie-operna zed

Gabiony fotogalerie-operna zed

Gabiony fotogalerie-operna zed

gabiony_hlukova zastena

Nechte si vytvořit kalkulaci na opěrnou zeď z gabionů zdarma! Poptávku zašlete zde

Gabiony Zenturo - "Rolls-Royce" mezi gabiony

Představte si nejkvalitnější, nejluxusnější a vizuálně nejpřitažlivější automobil s nejlepšími jízdními vlastnostmi. Přesně tím jsou gabiony Zenturo! Vysoce elegantní gabion, který se navíc lehce montuje. Cokoliv vás bude o tomto typu gabionu zajímat, neváhejte se zeptat zde.

zenturo_Gabiony fotogalerie

zenturo_Gabiony fotogalerie

zenturo_Gabiony fotogalerie

zenturo_Gabiony fotogalerie

 Gabiony Zenturo poptejte zde!

Gabiony netradičně - květináče, na růže, lavičky, dekorace, zahradní gabiony

Využití gabionů je velmi rozsáhlé. Kromě klasického použití na ploty, oplocení a opěrné zdi, můžete gabiony využít i jako dekorativní a estetický doplněk nebo (např. zahrady), či jako stabilní a pevný základ pro další nadstavbu. Gabiony tak můžete použít jako originální lavičky nebo květináče, stejně jako k reprezentativním účelům firmy (např. jako podklad pro vaše logo). 

gabiony_lavicka

gabiony_zahradni nabytek

gabiony_květinac

gabiony_zahradni krb

gabiony_dekorace

Užitečné odkazy ke gabionům:

Nákup gabionů: 
e-shop

Články:
Gabiony - základní informace
Gabiony svépomocí
Gabionový plot

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat pomocí webové formuláře nebo online chatu. Popřípadě využijte telefonního kontaktu zde.